Правила відвідування басейну

Неможливо переоцінити користь водних процедур для дітей – це:

- зміцнення дитячого організму, основа для гарного імунітету, сприяння росту кісткової тканини, посилення роботи легень, що сприяє їх очищенню від бактерій, масаж для всього тіла, тренування усіх груп м’язів, стимулювання нервово-психічного розвитку за рахунок збудження клітин кори головного мозку через активний рух, зміцнення серцево-судинної системи, підвищення емоційного тонусу.

Щоб розпочати відвідування дитиною басейну слід мати допуск лікаря-педіатра та письмовий дозвіл батьків.

Не допускаються до відвідування басейну діти із захворюваннями очей, відкритими ранами шкіряного покрову, шкіряними захворюваннями, інфекційними захворюваннями, туберкульозом легень, ревматичними ураженнями серця у стадії загострення, виразкою шлунку.

Збираємо золоту рибку до басейну

або необхідні для відвідування басейну речі:

- махровий халат з капюшоном,
- для хлопчиків – плавки, для дівчат – злитий купальник,
- гумове взуття,
- маленький рушничок для ніг,
- великий банний рушник,
- мочалка,
- мило в мильниці,
- гумова шапочка,
- змінна білизна.

Перед басейном діти приймають душ із милом. Вихованці, що погано себе почувають до заняття не допускаються, заняття не проводяться одразу після прийому їжі, між заняттям та прогулянкою проміжок у 50 хвилин.

Тривалість занять:

для групи дітей молодшого дошкільного віку (4-й рік життя) – 15-20 хвилин
для групи дітей молодшого дошкільного віку (5-й рік життя) – 20-25 хвилин
для групи дітей старшого дошкільного віку – 25-30 хвилин

Заняття починається з фізкультхвилинки і продовжується виконанням вправ у воді, наприкінці заняття вихованцям надається час для вільного плавання.