Наші досягнення

Диплом І ступеня ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Барсукова С.С. (2014 рік)

____________________________________________________________________________________

Диплом ІІІ ступеня ІІ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Вихователь Барсукова С.С. (2014 рік)

Диплом ІІ ступеня ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Фролова С.В. (2014 рік)

Диплом ІІ ступеня ІІ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Вихователь Фролова С.В. (2014 рік)

Подяка педагогічному та дитячому колективу ДНЗ № 407 за активну громадську позицію та перемогу в благодійній акції "Подарую свою любов дітям" (2013 рік)

Диплом ІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Завідувач ДНЗ Дмитренко О.В. (2013 рік)

Диплом ІІІ ступеня І районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Завідувач ДНЗ Дмитренко О.В. (2013 рік)

Диплом ІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Косілова М.І. (2013 рік)

Диплом ІІІ ступеня І районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Косілова М.І. (2013 рік)

За результатами комплексного вивчення  стану управлінської діяльності щодо організації медичного обслуговування дітей та обстеження працівників заклад отримав високий рівень (2012 рік)

За результатами огляду навчальних закладів району по підготовці до 2012/2013 навчального року заклад отримав високий рівень (2012 рік)

Грамота за II місце у районному огляді-конкурсі на кращий медичний кабінет (2012 рік)

Грамота за I місце у районному конкурсі-захисті на кращий сайт дошкільного навчального закладу (2012 рік)

Грамота за активну участь у районному фестивалі «Золота осінь» (2012 рік)

Диплом за якісну підготовку учасників районного фестивалю дитячої творчості «Пісенний вернісаж» (2012 рік)

Грамота за II місце у районному огляді-конкурсі на кращий психологічний кабінет (2011 рік)

Грамота переможця в номінації «Хореографія» районного мистецького фестивалю «Харківська веселка» (2010 рік)

Грамота переможця в номінації «Хореографія» районного фестивалю «Перші промені» (2008 рік)

Диплом за активну участь у реалізації Всеукраїнської програми з фізичного виховання «Дитяче фізкультурне свято «Сюрпризіада» та популяризацію фізичної культури серед дітей дошкільного віку (2008 рік)

Грамота за якісну підготовку лауреата районного конкурсу «Юні дарування - 2006» (2006 рік)